La Caverna
05-455 Warszawa ul.Strażacka 108
Telefon:22 673 58 98
Telefon:505 590 799


12345678
Sala weselna La Caverna powstała z myślą o młodych parach, pragnących uczynić ze swojego wesela wydarzenie, o którym będzie się mówić długo.... i bardzo dobrze.
La Caverna

Do dyspozycji są dwie, urządzone ze smakiem, sale bankietowe: jedna mieszczącą do 220 gości oraz kameralna sala dla około 60 osób. Do Państwa dyspozycji jest również cichy i uroczy ogród z tarasem. Za organizację wesela, jego obsługę oraz kuchnię odpowiada doświadczony w branży personel. Mogą być Państwo pewni, że goście zakochają się w eleganckim wystroju wnętrza, wytwornych nakryciach stołów oraz w serwowanych przez nas specjałach. Do Państwa należeć będzie wybór układu stolików na weselu oraz ich rodzaju (prostokątne, okrągłe), to Państwo decydujecie o kolorystyce wystroju sali weselnej, harmonogramie wesela, doborze muzyki. Mogą też Państwo zdać się na naszą intuicję, testowaną od wielu lat i pozytywnie opiniowaną przez rzesze zadowolonych Klientów. Gwarantujemy unikalną atmosferę oraz wzorową obsługę przyjęć okolicznościowych na najwyższym światowym poziomie.

Niezaprzeczalnym atutem miejsca jest również jego położenie. To jedno z najcichszych lokalizacji w Warszawie, a przy tym - świetnie skomunikowane z Centrum oraz okolicznymi miejscowościami.

Posiadamy również własną pracownię cukierniczą. Jej wyroby mogą zaskoczyć najwykwintniejsze podniebienie. Tworzymy tradycyjne polskie ciasta i nowoczesne słodkości z całego świata. Produkty wychodzące spod ręki doskonałego cukiernika nie tylko wyśmienicie smakują, ich wygląd jest również ucztą dla oczu. Oczywiście, przyjmujemy również zamówienia na pyszne i piękne torty weselne.
Szukaj na stronie
Subskrypcja
Jeśli chcesz otrzymywać ciekawe informacje dotyczące tematyki ślubno weselnej. Zapisz się do subskrypcji.
Imię
E-mail
Portal Internetowy weselicho.pl


Jak zorganizować wesele i ślub ? Informacje, porady ślubne, baza firm, sklep internetowy. W ofercie sklepu - garnitury, suknie ślubne, Obrączki, zaproszenia ślubne, prezenty, bukiety ślubne, inne artykuły na ślub i wesele. Portal weselny i sklep ślubny zaprasza !