Dołącz do nas
Cennik
Jak internauta znajdzie Twoją reklamę.
Jak wygląda reklama na weselicho.pl.
Krok po kroku jak zarejestrować reklamę.
Co warto zawrzeć w reklamie aby trafiała do innych.

Jestem zdecydowany rejestruję swoją reklamę
Jestem zdecydowany rejestruję swoją reklamę, posiadam już login i hasło


Trzy miesiące na próbę.


Jeżeli w ciągu trzech miesięcy od momentu rejestracji nie będziesz zadowolony ze skuteczności naszej reklamy, to bez podawania przyczyn zwrócimy 100 % całej kwoty.


Stawiamy na najlepszych.Nasz portal jest stale pozycjonowany w największej na świecie wyszukiwarce google.pl, która stanowi ok. 85 % rynku. Główne słowa kluczowe na które pozycjonujemy portal to ślub i wesele. Obecnie znajdujemy się na drugim miejscu na obydwa hasła.


Czy z reklamy internetowej są korzyści ?
Jeśli nie wierzysz w skuteczność reklam internetowych to zapraszamy do opublikowanego raportu przez największą firmę badającą ruch w wirtualnym świecie gemius.pl. (link do raportu)
Według raportu przygotowanego przez eMarketer wydatki na reklamę przypadające na jednego użytkownika sieci już w tym roku przekroczą poziom 100 dolarów. Raport wskazuje też wyraźny trend przerzucania budżetów reklamowych z tradycyjnych mediów: radia, telewizji, gazet, na internet.


8 lat za sobą !

Jesteśmy jednym z najstarszych portali internetowych o tematyce ślubno - weselnej. Pisano o nas w gazetach, odwiedziło nas miliony internautów. Niemniej jednak nie spoczywamy na laurach i cały czas jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie związane z portalem.Jak internauta znajdzie Twoją reklamę ?

Wchodząc na stronę internetową użytkownicy strony mają do dyspozycji przejrzyste menu podzielone na kategorie branżowe. Ponadto w głównej części serwisu znajduje się wyszukiwarka.


Po wybraniu interesującej Cię kategorii, wyświetla się lista firm przypisanych do kategorii. Kolejność wyświetlania reklam uzależniona jest tylko i wyłącznie od całościowej kwoty za reklamę.  W dalszej części tej strony opiszemy co zrobić aby podnieść swoją pozycję.

(zrzut ekranu - lista reklam)Jak wygląda i ile kosztuje reklama.

W reklamie podstawowej istnieje możliwość umieszczenie loga, danych teleadresowych, numeru gadu-gadu, adresu skype, oraz maila.

(zrzut ekranu reklamy podstawowej)
Koszt netto tej reklamy wynosi 100 PLN (rocznie)


Do tej reklamy w dowolnym momencie możesz dokupić opcję "Informacje rozszerzone". Wówczas dodatkowo będziesz mógł umieścić adres www, dowolny opis, galerię zdjęć, oraz pliki muzyczne mp3. 

Dodatkowy koszty netto 20 PLN (rocznie)


Jeżeli chcesz aby Twoja reklama była wyświetlona w kliku kategoriach niezbędne jest wykupienie "Dodatkowych opcji".

Dodatkowy koszt netto 20 PLN (rocznie)Jeśli chcesz aby Twoja reklama była wyżej w katalogu od konkurencji, musisz zwiększyć kwotę reklamy. Miejsce na którym będzie wyświetlana reklama będzie zasymulowane podczas rejestracji. Kolejność Twojej reklamy może się zmienić w zależności od kwot reklam innych użytkowników portalu.
Dodatkowy koszt netto (dowolna deklarowana kwota)Cennik skrócony


Reklam podstawowa (mail, telefon, gg, skype, logo)
100 zł netto (rocznie)
Informacje rozszerzone (strona www, galeria zdjęć, opis, mp3) 20 zł netto (rocznie)
Wpis do wielu kategorii 20 zł netto (rocznie)
Pozycjonowanie wpisu od 30 zł netto (rocznie)Jestem zdecydowany, rejestruję swoją reklamę
Jestem zdecydowany, rejestruję swoją reklamę, posiadam już login i hasło
Krok po kroku jak zarejestrować reklamę.

1/ Pierwszy krok to podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT. Ponadto w tej części  podajemy adres email oraz hasło, które posłuży do logowania w naszym serwisie.


2/ Drugim krokiem jest wypełnienie formularza z danymi publikowanymi na łamach portalu.

Informacje podstawowe
Informacje rozszerzone
Jeśli nie potrafisz otworzyć linku z galerią, sprawdź w ustawieniach Twojej przeglądarki czy nie masz włączonej opcji blokującej wyskakujące okna.

Dodatkowe opcje

3/ Kolejnym krokiem jest wybór kategorii.
4/ Przedostatnim krokiem jest zaakceptowanie reklamy.

5/ Ostatni krok to przejście do zakładki płatności.
Na tej stronie istniej możliwość wydruku i zapisu faktury proforma w formacie pdf.

• Jestem zdecydowany rejestruję swoją reklamę
• Jestem zdecydowany rejestruję swoją reklamę, posiadam już login i hasło
Co warto zawrzeć w reklamie aby trafiała do innych


Cały czas myśleliśmy, że internauci "nie czytają". Badania przeprowadzone przez amerykański instytut badań marketingowych dowiodły, że jest zupełnie inaczej. Siedemdziesiąt procent użytkowników internetu, czyta w całości to co zaczęło, natomiast resztę stanowią użytkownicy tak zwani skanujący, którzy czytają nagłówki i przeglądają tekst.

W związku z tym na naszej nowej stronie, umożliwiamy naszym Klientom nieograniczoną możliwość opisu swojej reklamy. Od razu nasuwa się myśl, przecież i tak wszystko mamy na swojej stronie www. Tak, to prawda ale w internecie istnieje kolejna złota zasada: im mniej kliknięć tym lepiej. Inaczej mówiąc, jeśli zainteresujemy Klienta naszą wizytówką, istnieje duża szansa, że kliknie na naszą stronę, zadzwoni i zrobi pierwszy krok aby rozpocząć z nami współpracę.

Tak naprawdę można samemu dojść do wniosku, że oferta powinna być napisana obszernie ale rzeczowo. Jako przykład można przytoczyć choćby zakup kina domowego. Wchodząc do sklepu nie oczekujemy od sprzedawcy informacji zawartych na pudełku ale chcemy dowiedzieć się dużo więcej.

No tak, jak w pięć minut napisać ofertę?

Nie musisz się śpieszyć, powiemy więcej, ofertę należy stale testować. Internet to nie gazeta. Jeśli zostaniesz naszym Klientem i zarejestrujesz się na naszej stronie, otrzymasz stały dostęp do panelu ogłoszeniowego, gdzie bez problemu będziesz mógł edytować swoją reklamę, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.


Dowcip to nie recepta

Na pewno znasz wiele reklam, które są doskonałymi skeczami rodem z najzabawniejszych kabaretów. I co z tego? Kto potem pamięta, o jaki produkt chodziło? Okazuje się, że dowcip czy nawet posługiwanie się poprawną polszczyzną nie jest receptą na sukces.

Dowody na rzetelność

Klienci nie ufają firmą, które nie wydają grubych tysięcy złotych na promocję marki. Zresztą nawet i wtedy bardzo często takie firmy wykorzystują do swojej promocji znane osoby, będące symbolem pewnych wartości. Wystarczy spojrzeć na aktora Marka Konrada, który reklamuje banki. Jest on osobą, która promienieje dobrocią i zaufaniem. My mamy zdecydowanie mniejsze fundusze od „telewizyjnych gigantów”, natomiast to nie oznacza, że nie możemy nic zrobić. Zeskanowany podpis jest dowodem na to, że za firmą stoi człowiek, który nie boi się zhańbić swojego nazwiska. Opinie klientów są dowodem na solidność i wysoką jakość produktów lub usług które sprzedajesz. Natomiast dane adresowe w opinii klienta są dowodem autentyczności tych opinii.

Gwarancja satysfakcji

Udzielając ludziom gwarancji, możemy zwiększyć swoją sprzedaż nawet o kilkadziesiąt procent. Bardzo wielu przedsiębiorców broni się tego jak ognia a przecież czy chcą, czy nie i tak muszą. To po prostu reguluje prawo, przy sprzedaży internetowej obowiązuje 10 dniowy okres gwarancji na zwrot towaru bez podawania przyczyn. Zwroty oscylują na poziomie 1-2 % o ile Twój produkt lub usługa jest na właściwym poziomie ale to już zupełnie inna sprawa. Nasz serwis udziela trzy miesięcznej gwarancji zwrotu pełnej kwoty za reklamę.


Impuls recepta na sukces

Zbudują swoją reklamę tak aby wyróżniała się od konkurencji. Staraj się wywołać impuls u klientów oglądających twoją reklamę. Aby chwycili za słuchawkę telefonu i zadzwonili. Na naszej stronie nie ma żadnych ograniczeń, możesz stworzyć konkurs, program rabatowy, itp. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w kasynach jest tak kolorowo i głośno od samych drzwi. Kasyna właśnie w ten sposób wywołują w Tobie impuls, zachęcający Cię do wejścia do środka.

Warto zrobić coś za darmo

Dając próbkę swojego produktu, zyskujemy kolejny „procent” zaufania. Dzięki czemu może się okazać, że szala przeważy się na Twoją stronę. Weźmy na przykład firmę cukierniczą, która zaprasza nowożeńców na darmowy poczęstunek do swojej cukierni. Zakładając że produkty są na odpowiadającym poziomie, taka firma znacznie zwiększa swoją przewagę od firmy, której na to było szkoda czasu i pieniędzy.

Informacje które podajemy są tylko wstępem do poradnika, który chcemy wydać. Mam nadzieję, że okażą się przydatne nie tylko w tworzeniu reklamy ale również w prowadzeniu działalności.

z poważaniem
Patrycja Piech
Szukaj na stronie
Subskrypcja
Jeśli chcesz otrzymywać ciekawe informacje dotyczące tematyki ślubno weselnej. Zapisz się do subskrypcji.
Imię
E-mail
Portal Internetowy weselicho.pl


Jak zorganizować wesele i ślub ? Informacje, porady ślubne, baza firm, sklep internetowy. W ofercie sklepu - garnitury, suknie ślubne, Obrączki, zaproszenia ślubne, prezenty, bukiety ślubne, inne artykuły na ślub i wesele. Portal weselny i sklep ślubny zaprasza !